حفظ حریم خصوصی کاربران

بست کلبک با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربرانی که قصد خرید یا عضویت در وبسایت بست کلبک را دارند ، درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های بست کلبک قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود،

از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی لازم است. یادآور می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های بست کلبک از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین صحت درج آدرس، ایمیل و شماره تلفن های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن آنها توسط مشتری است . و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بست کلبک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و بست کلبک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین بست کلبک ممکن است برای ارتباط با مشتریان و بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات مشتری استفاده کند

و برای اطلاع‌ رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها،و تخفیفات مناسبتی برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه بست کلبک را در پروفایل کاربری خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض آنها از بست کلبک می‌باشد.