من میترا هستم؛ یه خونه‌دار.

سه تا بچه قد و نیم‌قد دارم که یه سال و نیم با هم اختلاف سن دارن. تصمیم گرفتیم یهو سه تا بچه بیاریم و با هم بزرگشون کنیم! خدا حفظشون کنه ولی امونم رو بریدن! از صبح تا شب باید دنبالشون بدوم. یکی آب می‌خواد و اون یکی غذا؛ یکی دلش درد می‌گیره و اون یکی می‌خواد باهام بازی کنه. سرتون رو درد نیارم.

طرف‌های عصر که می‌شه دیگه سر از پا نمی‌شناسم تا اون‌ها رو بخوابونم و خودم بیهوش بشم. حالا، داستان اینه که همین خوابیدن من هم تا چند وقت پیش مکافاتی بود. تشک تختمون رو همون اول ازدواج با جهیزیه‌ام خریدیم. اون موقع، فروشنده کلی تعریف و تمجید کرد و ما هم قانع شدیم. ولی متأسفانه محصول به درد بخوری از آب درنیومد.

مشکل این جا بود که بعد یکی دو ساعت که می‌خوایبدیم روش، داغ می‌کرد! باورتون می‌شه؟! انگار رو آتیش خوابیده بودی. باهاشون تماس هم گرفتیم. ولی کسی گوشش به این حرف‌ها بدهکار نبود. یکی از دوست‌هام یه تشک بست خریده بود و ازش راضی هم بود. یه روز بچه‌ها رو سپردم دست مادر شوهرم و با همین دوستم رفتیم فروشگاه بست کلبک.

تشک فنری جدیدشون رو بهم پیشنهاد دادن و بهم قول دادن که ویژگی تشک‌هاشون اینه که نفس می‌کشن! یعنی، داغ نمی‌کنن! من هم بعد کلی پرس و جو بالاخره متقاعد شدم و ازشون خرید کردم. یه تشک نرم راحت و درست و حسابیه! انگار دوباره به دنیا اومدم! یه دست ملافه و روتختی خوشگلم براش خریدم که حال و هوای اتاق خواب رو حسابی عوض کرده.

خلاصه، می‌خواستم بهتون بگم اگه دنبال یه تشک با کیفیت می‌گردین، تشک بست کلبک رو فراموش نکنین. تشک اسفنجی هم داره انگار. منتهی از یه تکنولوژی جدید استفاده کردن واسه ساخت محصولاتشون. من که خیلی راضیم. دیگه مثل بچه‌ها می‌خوابم و صبح با انرژی از خواب بیدار می‌شم. پیشنهاد می‌کنم اگه تا حالا از این برند خرید نکردین، یه سرچی بکنین، ببینین چه خبره. متشکرم که به حرف‌های من گوش دادین.