مقاله جامع راهنمای خرید تشک خوب و مناسب

نکات برگزیده مطلب
  • دانش قدرت است
  • در آینده ممکن است
  • طرفداران تیم های Hibs و Ross County در فینال
  • نکته روز : آن مرد دوباره
  • طرفداران تیم های Hibs و Ross County در فینال
  • Spieth در خطر ناپدید شدن

راهنمای خرید تشک خوب و مناسب

مقاله جامع راهنمای خرید تشک خوب و مناسب اختلاف میان کمیت و کیفیت محصولات آنچنان فراوان شده است. که قطعا هر خریدی بدون کسب اطلاع و آگاهی، منجر به ضرر مالی و حتی آسیب روحی یا جسمی خواهد شد. خرید یک تشک راحت هم از این قاعده مستثنی نیست. و خرید نا آگاهانه، یقینا به رضایت خاطر خریدار ختم نخواهد شد.

تبلیغات گسترده که بعضا با بزرگنمایی آمیخته می­ شود. می­ تواند خریدار را از هدف خود دور کند، و تنها راهکار برای حل مشکل، مطالعه راهنمای خرید تشک خوب و مناسب خواهد بود. شما با مطالعه باید و نبایدهای یک خرید، می­ توانید یک تشک ایده­ آل را سفارش دهید. و در نهایت از یک خواب راحت لذت ببرید.

3 گام ابتدایی برای خرید تشک خوب و مناسب

راهنمای خرید تشک خوب و مناسب  ترک1-هدف خرید تشک را از خود بپرسید.

اگر به  فکر خرید  یک جایگزین برای تشک فعلی خود هستید. از خود بپرسید که از تشک جدید چه انتظاری دارید؟ این اولین گام و البته مهمترین آن خواهد بود. بعنوان نمونه اگر برای دوران دانشجویی قصد خرید تشک دارید. قطعا سبک بودن تشک برای شما اولین اولویت خواهد بود. و دوست ندارید با جابجایی های مکرر به کمر خود آسیب بزنید.

یا  اگر برای دیسک کمر قصد خرید تشک دارید. بهتر است که مقاله ویژگی های بهترین تشک برای دیسک کمر را مطالعه کنید. و از اختلاف این نوع تشک با دیگر تشک ها آگاهی یابید.

اگه این مطلب رو دوست داشتی بد نیست یه نگاهی هم با این مطلب بندازی
بهترین مقاله برای جواب دادن به سوال (تشک خوب چی بخرم؟)

2- مطالعه راهنمای خرید تشک خوب و مناسب

در گام بعدی، خواهید توانست از کاستی ها و نقص های هر تشک مطلع شوید. و با تطبیق هدفتان، مناسب ترین تشک را با احتیاج خود خریداری کنید. به زعم کارشناسان، تشک خوب و مناسب یک عبارت است، که برای هر شخص یک معنا و مفهوم خاص می­ دهد، پس وضعیت خریدار، تعیین کننده خوب یا بد بودن تشک خواهد بود.

در راهنمای خرید هر محصول، از تعریف نقاط ضعف گرفته تا مزایای اختصاصی یک محصول خاص بیان می ­گردد، تا خریدار با مطالعه آن بتواند فارغ از دغدغه، یک خرید منجر به رضایت را انجام دهد. نکته مهم اینکه یک راهنما باید به دور از هر گونه تبلیغات باشد. تا خریدار با دانستن واقعیت های موجود اقدام به خرید کند، موضوعی که متاسفانه کمتر در فروشگاه های تولید داخل به چشم می­خورد.

3- یافتن یک فروشگاه مناسب برای خرید

اگر راهنمای خرید تشک خوب و مناسب را مطالعه کردید، آخرین قدم در این عنوان، یافتن یک فروشگاه مناسب برای خرید است. اگر گمان می­ کنید این موضوع مهم نیست، بهتر است بدانید فروشگاه معتبر و البته فروشنده متخصص، به اندازه اعتبار یک برند مهم است، زیرا اطلاعات تخصصی از محصول و توصیه های کارشناسی، برای یاری رساندن به خریدار از واجبات یک خرید ایده­ آل خواهد بود.

در هر حال قطعا نمی­ توان با مطالعه راجع به یک محصول به تمام مزایا و معایب آن واقف شد. و لازم است یک کارشناس فروش اطلاعات تکمیلی و تخصصی را به خریدار ارائه کند.

2 سئوالی که باید از فروشنده بپرسید!راهنمای خرید تشک خوب و مناسب خارجی

1- برخی از ویژگی ها با  لمس قابل حس هستند. و حتی با رویت هم تا حدودی می ­توان به سطح کیفی آنها پی برد، اما متاسفانه برخی ویژگی ها از چشم پنهان هستند. و حتی اگر در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب به آنها و اهمیت آنها اشاره شده باشد، ناگزیر باید برای اطلاع از کیفیت آنها به فروشنده مراجعه کرد.

اگه این مطلب رو دوست داشتی بد نیست یه نگاهی هم با این مطلب بندازی
دوازده نکته کلیدی برای داشتن خواب بهتر و راحت تر

از فروشنده بخواهید تا مواد بکار رفته در تشک را برایتان شرح دهد. و توضیحی کامل از طراحی تا تولید را برایتان بیان کند. کارشناسان فروش ما، در قسمت راهنمای خرید آمادگی پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهام خریداران را دارند.

2- دومین مسئله که اغلب در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب نوشته نمی­ شود، گارانتی محصولات است. لذا لازم است از فروشنده مدت ضمانت تشک، موارد استثنای آن و شرکت گارانتی کننده را بپرسید. متاسفانه برخی از محصولات خارجی گرچه دارای ضمانت معتبر هستند. ولی بواسطه  نبود نمایندگی معتبر و عدم کسب مجوز های لازم برای اخذ نمایندگی از شرکت مادر، عملا در ایران بلا استفاده هستند.

پنج موردی  که رعایت آنها ضروری است

برند تشک:

برند سازی، موضوعی است که از شکل گیری تا کسب اعتبار برای آن، نیاز به سالها زمان دارد. اعتبار یافتن، موضوعی تصادفی نیست. و به پارامترهای گوناگونی از قبیل افزایش کیفیت به همراه مشتری مداری و خدمات پس از فروش گسترده، در نمایندگی ها بستگی دارد.

و از آنجایی که هیچ تولید کننده ای نمی­ خواهد خدشه ای به سالها کسب اعتبارش وارد آید. بهترین کیفیت را ارائه خواهد کرد، پس خرید از برند های معتبر، اولین موضوع در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب خواهد بود.

رعایت استانداردها:راهنمای خرید تشک مناسب

 با رونق گرفتن بازار رقابت میان تولید کنندگان، استانداردها برای تولید یک تشک خوب نیز افزایش یافته است. و روز به روز به سطح و عمق آن اضافه می ­شود. بعنوان نمونه، زمانی تنها ابعاد و وزن یک تشک ممکن بود در چارچوب استانداردها قرار بگیرد. اما امروزه تعداد فنرهای به کار رفته نیز باید به اعداد استاندارد نزدیک باشد.

اگه این مطلب رو دوست داشتی بد نیست یه نگاهی هم با این مطلب بندازی
چگونه بهترین برند تشک را با کمترین هزینه تهیه کنیم.

تا یک تشک ایده آل تولید شود. و البته آمار فروش بالا را تجربه کند. تمامی محصولات تشک کلبک ترکیه و تشک بست ترکیه (best  و kelebek) دارای نشان استاندارد اروپایی CE هستند. اخذ این نشان بالاترین سطح کیفی را تضمین می­ کند.

ویژگی های ظاهری :

موضوع مهم دیگری که  در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب به آن اشاره شده است، ظاهر محصول است. به هرحال فروش بالای یک محصول علاوه بر لزوم کیفیت ساختاری آن، به ظاهری جذاب و دلفریب نیز نیاز دارد. جلوه بصری یک تشک ممکن است چندین برابر بیشتر ازکیفیت آن، مد نظر خریداران قرار گیرد.

اعمال بازخوردهای متفاوت خریداران، از ظاهر محصولات تولید شده، در تولید بهترین مارک تشک، نقش آفرینی ویژه ای دارد. طرح و نقش­ های پوشش نهایی تشک، نوع دوخت آنها، کیفیت نخ مورد استفاده و رنگ های پوشش نهایی، همگی می­ توانند به ظاهری ایده­ آل و دلفریب بیانجامد.

ساختار داخلی و مواد به کار رفته:راهنمای خرید تشک خوب

 مواد به کار رفته و طبیعی یا مصنوعی بودن آنها ، در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب از مسائل مهم به شمار می رود. راحتی یک تشک ارتباط نزدیکی با مواد درون تشک دارد.  لذا ضروری است به خرید تشکی اقدام کنیم که، تا حد امکان از مواد مصنوعی کمتری در آن استفاده کرده باشند.

زیرا الیاف طبیعی علاوه بر تهویه مناسب هوا، مقاومت بالاتری هم دارند. که این موضوع عمر بالاتری را برای تشک رقم خواهد زد. نا گفته نماند که الیاف طبیعی از بروز حساسیت های احتمالی برای پوست بدن هم جلوگیری خواهد کرد.

در پایان به یاد داشته باشید شرایط نگهداری، در افزایش طول عمر یک تشک و حفظ ساختار آن کمک شایانی خواهد کرد. و این موضوع کمتر در راهنمای خرید تشک خوب و مناسب عنوان می­ شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن